top of page
  • Yazarın fotoğrafıBDMD_TR

23. Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu (BIOMED2018-TR)

Güncelleme tarihi: 26 Kas 2019

Değerli Bilim İnsanları, Kamu ve Özel Sektör Temsilcileri ve Öğrenciler,


Sizleri 15-16 Aralık 2018 tarihlerinde Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi'nde (İstanbul) gerçekleştirilecek 23. Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu'na davet etmekten büyük mutluluk duyarız.


Sempozyum, Derneğimiz (BDMD) tarafından, Biyomalzeme ve Doku Mühendisliği Mükemmeliyet Merkezi (ODTÜ BIOMATEN) ve Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi'nin katkıları ile gerçekleştirilecektir.


Ulusal olarak düzenlenen BIOMED2018-TR sempozyumu, Biyomalzeme, Doku Mühendisliği ve Reneneratif Tıp alanlarındaki güncel gelişmelerin, Dünya'daki ileri düzey araştırmaların, laboratuvardan uygulamaya geçiş sırasında karşılaşılan sorunların, yeni yaklaşımların ve klinik uygulamaların tartışılacağı bir ortam oluşturacaktır. Amacımız, biyomalzeme ve doku mühendisliği alanlarında araştırmalarını yürüten bilim insanları ile tıbbi cihaz sektöründen yetkililer ve hekimler arasında iletişimi sağlamaktır.


BIOMED2018-TR sempozyumuna katılımınız, değerli araştırmalarınızı ve görüşlerinizi paylaşmanızı diler, sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bildiririz.


Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Nesrin Hasırcı ve Prof. Dr. Vasıf Hasırcı


Sempozyum Web Sitesi ve Etkinlik Bağlantıları:

BIOMED2018-TR Web Sitesi: www.biomed2018-tr.org

BIOMATEN Twitter: https://twitter.com/BIOMATEN


Düzenleyen Kurumlar:ÖNEMLİ TARİHLER


15 Kasım 2018: Özetlerin Gönderilmesi İçin Son Tarih

15 Kasım 2018: Standart Kayıt İçin Son Tarih (Sözlü/Poster bildiri özetlerinin programda ve sempozyum kitabında yer alabilmesi için zorunludur.)

15 Aralık 2018: Geç Kayıt İçin Son Tarih

15-16 Aralık 2018: Sempozyum
128 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page